F1

Monitor srdečního tepu a
krokoměr zabudovaný v chytrých hodinkách

Zhlédnout video

Sport & Móda

Chytré fitness hodinky

Pevný a pružný gumový pásek Jednoduchý design tlačítek Minerální křišťálové sklo Robustní rám z nerezové oceli

Základní funkce

 • Budík

 • Sedavá připomínka

 • Připomenutí pití

 • Přenos bluetooth dat

Módní design

Designéři přidávají do modelu Cubot F1 nejnovější módní faktory, obruba z nerezové oceli obklopuje minerální křišťálové sklo, vysoce pevný elastický gumový náramek, jednoduchý design tlačítek, všechny tyto konstrukce vytvářejí směs módy a atletického vzoru.

Více pohybu

Automatická identifikace chůze, běhu, horolezectví, jízdy na koni a dalších sportovních režimů, byla snížena chybovost krokoměru, jsou obsaženy další funkce jako je dynamický záznam tepové frekvence a spotřeba kalorií.

 • Chůze

 • Běh

 • Jízda na kole

24-hodinová dynamika
monitorování srdeční frekvence

Průběžné sledování tepové frekvence bez hrudního pásu.
Vysokorychlostní přístup k přesným údajům o tepové frekvenci.

Trasa pohybu GPS

Když jsou hodinky připojeny k telefonu, aplikace APP zaznamenává vaší trajektorii, je přesná pro každý krok a spotřebu kalorií, stopky, kroky, kalorie.

Volání a SMS notifikace

Při schůzce nebo v některých případech není vhodné prohlížet telefon, díky Cubot F1 přesto můžete kontrolovat důležité hovory a zprávy.

Funkce stopky

Cubot F1 může být požit jako stopky, je velmi přesný.

Tipy pro zdraví

Měli byste si nastavit "sedavou připomínku" a "připomenutí pití" abyste se vyrovnali s rušnou prací. Když příjde čas, hodinky vibrují a připomínají vám odpočinek nebo pití, aby se zachovalo zdraví.

 • Sedavá připomínka

 • Připomenutí pití

Dálkové ovládání fotoaparátu

Otevřete režim APP fotoaparátu, vyberte „fotoaparát na dálku“ a poznejte úžasné momenty, které máte jednoduše pod kontrolou.

Přehrávejte hudbu

Během běhu nebo chůze můžete hudbu přehrávat přes hodinky. Potřebujete pouze zvednot zápěstí a snadno přepnout skadbu. Pokud nechcete poslouchat, stačí pouze stisknout tlačítko pro zastavení.

Inteligentní přenos Bluetooth 4.0

Podpora telefonů se systémy IOS a Android, bude mnohem pohodlnější připojit telefon s hodinkami pomocí Bluetooth 4.0, je to mnohem stabilnější pro přenos dat.

 • Bluetooth 4.0

 • Android 4.3
  a výše

 • IOS 8.0
  a výše

Plně nabité nejsou pouze na den používání

Cubot F1 obsahuje lithiovou baterii o vysoké hustotě 240 mAh, s úsporným FSIN displejem, lze jí použít až na 30 dní s jedním nabitím.

240 mAh
30 dní v pohotovostním režimu
1.2 palcový FSIN displej,
který se rozjasňuje s přibývajícím světlem

1.2 palcový FSIN jasný displej, který je vidět i v režimu off-screen.
Čím jasnější je sluneční světlo, tím jasnější je i displej.

IP 67 Vodotěsný

Cubot F1 vyrábíme s úrovní voděodolnosti IP67, což znamená, že jej můžete nosit i v dešti nebo ve sprše, aniž byste se museli bát poškození.

Jeden klíč ke sdílení

Je velmi výhodné sdílet vaše každodenní sportovní data s Facebookem, Twitterem a dalšími sociálními aplikacemi, takže můžete své štěstí sdílet se svými přáteli.