Power

CUBOT POWER

Svět na dlani

 • FHD+ 18:9 5.99" 2160 x 1080 px
 • MT6763T Helio P23 (osm jader, 2.5 GHz)
 • 6 GB + 128 GB Paměť
 • 6000 mAh Zabudovaná baterie
 • 20.0 MP 6P Lens Zadní fotoaparát s 6dílným objektivem
 • Android 8.1 Stabilní a rychlý
Větší displej s širším zorným polem 5.99" displej (2160 × 1080 px)

Telefon Cubot Power je vybaven 5.99" celoplošným displejem, který vám přináší skvělý obraz a výborně se ovládá. Poměr stran 18 : 9 vám pak nabízí ještě širší zorné pole. Ať už se díváte na film, nebo hrajete hry, úžasný displej telefonu Cubot Power vás přímo vtáhne do děje.

Technologie in-cell přináší mnoho výhod V porovnání s normálními obrazovkami má nový in-cell displej telefonu Cubot Power několik výhod:

1. Je lehčí a tenčí: dotykový displej s technologií in-cell je nejen přesnější, ale také tenčí a lehčí.
2. Jasná čitelnost na slunci: u většiny dotykových displejů jsou na slunci potíže s čitelností, ale na in-cell displeji všechno uvidíte bez problému.

Osmijádrový procesor MT6763T Velmi výkonný a úsporný

Telefon Cubot Power je vybaven nejnovějším 16nm procesorem MT6763T, celými 6 GB LPDDR4X paměti RAM a moderní GPU Mali-G71 MP2, které vám společně zaručí, že telefon poběží jako na drátkách a přitom spotřebuje méně energie.

(U motorů aut se T používá jako značka pro turbonabíjení)
16 nm procesor, 2.5 GHz, nízká spotřeba energie

Procesor MT6763T je vysokofrekvenční verzí řady Helio P23, která používá architekturu osmijádrového procesoru A53 a která podporuje i nejvyšší frekvence (až do 2,5GHz). Díky pokročilé 16nm procesní technologii, nabízí procesor vysoký výkon a přitom spotřebovává minimální množství energie.

Duální 4G síť, silnější signál

Telefon Cubot Power podporuje používání dvou karet s dvojím VoLTE/ViLTE, což vám při používání dvou karet zároveň umožňuje rychlejší a stabilnější připojení. Druhá generace technologie přepínání mezi anténami (TAS2.0) inteligentně upřednostňuje anténu s lepším připojením a vy tak budete mít vždy skvělý signál.

 • 4G + 4GMožno použít zároveň
 • TAS2.0Úžasná kvalita signálu
 • 4G FDD-LTEMax. rychlost stahování 300 MBit/s
  Max. rychlost nahrávání 150 MBit/s
6 GB LPDDR4X RAM 128 GB ROM

6 GB RAM skvěle zvládá provádět několik úloh najednou. A paměť až 128 GB vám umožní uložit spoustu filmů v HD, obrázků, kvalitní hudby apod. Telefon má navíc slot pro paměťovou kartu s kapacitou až 128 GB, která vám velikost úložiště ještě zdvojnásobí.

6000mAh baterie s vysokou hustotou

Telefon Cubot Power je vybaven velkou 6000mAh lithium-polymerovou baterií doplněnou inteligentním systémem úspory energie, které společně významně prodlužují výdrž telefonu. Podle našich laboratorních testů tak máte telefon k dispozici až na 46 hodin telefonování, 15 hodin sledování videa či 50 hodin poslechu hudby. V pohotovostním režimu vám pak vydrží až 600 hodin.

 • Hovory
  46 h
 • Hudba
  50 h
 • Video
  15 h
 • Hry
  10 h
 • Pohotovostní režim
  600 h
*Uvedená data byla naměřena při laboratorním testování a jsou pouze orientační.
20 MP zadní fotoaparát s 6dílným objektivem

V porovnání s běžným 5dílným objektivem dokáže ten 6dílný zachytit více světla, a tudíž nabízí ještě vyšší rozlišení a kontrast objektivu.

Telefon Cubot Power přichází s 20MP fotoaparátem s 6dílným objektivem a velkou světelností f/2.0, což vám umožní záběry skvělé kvality, a to jak při špatných světelných podmínkách, tak při podsvícení.

Skvělé Selfie

13 MP přední fotoaparát vám spolu s propracovaným algoritmem pro vylepšení vzhledu umožní fotit skvělé selfies a dodá vám neobyčejně přitažlivý a přirozený vzhled pleti.

Originální operační systém Android 8.1

Abychom našim zákazníkům mohli přinést ten nejčistší operační systém, vybavili jsme telefon Cubot Power předinstalovaným originálním operačním systémem Android 8.1. Kromě vlastního softwaru společnosti Google tak telefon neobsahuje žádné reklamní aplikace třetích stran. Navíc se u Androidu 8.1 Googlu podařilo výborně vyřešit fragmentaci Androidu a díky přepsání zdrojového kódu se tak fungování systému nebude zpomalovat ani v budoucnu.

Odemykání obrazovky během 0.1 s díky čtečce otisků prstů

Telefon Cubot Power je vybaven čtečkou otisků prstů s ochranným povlakem umístěnou na zadní straně telefonu. Díky neustálé optimalizaci rychlosti a přesnosti funkce rozpoznání otisků se teď společnosti Cubot podařilo docílit odemčení během pouhých 0,1 s. Bezpečný, ale přitom rychlý!

 • 0.1sRychlost odemčení
 • 5Uložených otisků
 • 360°Identifikace
 • Multifunkční
Technologie rychlého nabíjení

Telefon Cubot Power podporuje technologii rychlého nabíjení 5V/2A a snadno si tak poradí s vysokokapacitní 6000mAh baterií. K dispozici máte také datový USB-C kabel a nemusíte se bát ani přehřívání.