J3

CUBOT J3

Malý, ale nabitý funkcemi

 • Android Go

 • 5.0″ TN displej

 • 2000 mAh

 • Přední: 5.0 MP
  Zadní: 8.0 MP

 • MT6580
  1.3 GHz, čtyřjádrový

 • 1 GB RAM
  16 GB ROM

Připravit, pozor, teď

Android GO je zjednodušenou verzí systému Android Oreo určenou pro entry-level telefony. Společnost Google prohlásila, že operační systém Android Go je verze uzpůsobená pro hladké fungování mobilních telefonů s pamětí RAM už o velikosti 512 MB nebo 1 GB.

Nízká spotřeba energie a vysoký výkon

Díky menšímu využití paměti a nižší spotřebě energie operačního systému Android GO je telefon Cubot J3 o 15 % rychlejší než běžné telefony s Androidem.

První 5,0" celoplošný displej s poměrem stran 18 : 9

Společnost Cubot se snaží o výrobu telefonů s menším displejem. 5,0" displej s poměrem stran 18 : 9 je totiž pro používání jednou rukou nejpohodlnější. I při držení jednou rukou tak snadno palcem dosáhnete na každičké místo displeje.

Skvělý úsporný procesor MT6580

Telefon Cubot J3 je vybaven výborným procesorem MT6580 (čtyři jádra, 1,3 GHz), který mu zajišťuje nízkou spotřebu energie. A operační systém Android GO a jeho úsporný režim také přispívají k hladkému a stabilnímu fungování telefonu.

V tomto případě je 1GB RAM dostatečná

Společnost Google oficiálně potvrdila, že je operační systém Android GO schopen hladce běžet už na telefonech s pamětí RAM o velikosti 512 MB, ale telefon Cubot J3 má paměť RAM až 1 GB! A Google Go Play Store navíc navrhl i nenáročné aplikace vhodné pro entry-level telefony s operačním systémem Android GO, díky nimž budete potřebovat jen poloviční paměť ROM, než jaké by bylo zapotřebí u běžných telefonů s operačním systémem Android 7.0.

1 GB RAM + 16 GB ROM
Pokročilá funkce rozpoznávání obličeje

Díky funkci rozpoznávání obličeje budete jedinou osobou schopnou váš telefon odemknout a díky tomu budou vaše informace v mnohem větším bezpečí. Novější a kreativnější způsob.

8.0 MP zadní fotoaparát

Zadní fotoaparát telefonu Cubot J3 vám přináší až 8.0 MP a ostření během 0.3 vteřiny, takže vám při focení nic neuteče. A díky propracovaným obrazovým algoritmům společnosti Cubot nebyly krásné fotky nikdy snazší.

Ukažte svou krásu světu
5.0 MP selfie fotoaparát

Telefon Cubot J3 má k dispozici skvělý 5 MP fotoaparát s vysokým rozlišením a automatickým ostřením, díky kterému můžete pořizovat nádherné selfies. A softwarová vylepšení fotografií vám pak pomohou z každé fotky udělat přímo umělecké dílo.

2000 mAh baterie s dlouhou výdrží

Jelikož jsme se snažili docílit co možná nejmenší tloušťky telefonu Cubot J3, použili jsme při jeho výrobě 2000 mAh baterii s vysokou hustotou. Telefon vám tak vydrží 7 dní v pohotovostním režimu, 15 hodin poslechu hudby, 10 hodin surfování na internetu nebo 13 hodin čtení e-knih.

7 dní v pohotovostním režimu