J3 PRO

J3 PRO
 • 5,5" IPS displej
  (celoplošný, 18 : 9)

 • MT6739
  1,5 GHz, čtyřjádrový

 • Android Go

 • 1GB RAM
  16GB ROM

 • Duální zadní fotoaparát:
  13.0MP+2.0MP

 • Čtečka otisků prstů

5,5 palcová celoplošná obrazovka s poměrem stran 18 : 9

Telefon Cubot J3 Pro má 5,5" celoplošnou obrazovku s poměrem stran 18 : 9, která tvoří až 83 % těla telefonu. Přístroj je krásně tenký a velmi pohodlný pro používání jednou rukou. Ať už sledujete videa, nebo hrajete hry, nechte se pohltit vizuální nádherou displeje.

MT6739 je inteligentní úsporný procesor

MT6739 je velmi dobrý procesor střední třídy. Využívá čtyřjádrovou strukturu CPU Cortex-A53, přičemž nejvyšší frekvence dosahuje až 1,5 GHz, s hladkým fungováním a dobrým využitím energie.

Edice Android Go

Android Go je zjednodušenou verzí systému Android Oreo určenou pro entry-level telefony. Společnost Google prohlásila, že operační systém Android Go je verze uzpůsobená pro hladké fungování mobilních telefonů s pamětí RAM už o velikosti 512 MB nebo 1 GB.

Nízká cena, vysoký výkon

Android Go využívá Android Instant Apps a PWA (Progresivní webové aplikace), aby se snížila zátěž na fungování softwaru. Díky menšímu využití paměti operačním systémem Android Go je telefon Cubot J3 Pro o 15 % rychlejší než běžné telefony s Androidem.

V tomto případě je 1GB RAM dostatečná

Společnost Google oficiálně potvrdila, že je operační systém Android Go schopen hladce běžet už na telefonech s pamětí RAM o velikosti 512 MB, ale telefon Cubot J3 Pro má paměť RAM až 1 GB! A Google Go Play Store navíc navrhl i nenáročné aplikace vhodné pro entry-level telefony s operačním systémem Android Go, díky nimž budete potřebovat jen poloviční paměť ROM, než jaké by bylo zapotřebí u běžných telefonů s operačním systémem Android 7.0.

Duální zadní fotoaparát 13 MP + 2 MP

Telefon Cubot J3 Pro je vybaven 13MP hlavním fotoaparátem doplněným sekundárním 2MP fotoaparátem. Tento fotoaparát zaostří během 0,3 vteřiny, takže vám při focení nic neuteče. A díky propracovaným obrazovým algoritmům společnosti Cubot nebyly krásné fotky nikdy snazší.

5MP selfie fotoaparát

Telefon Cubot J3 má k dispozici skvělý 5MP fotoaparát s vysokým rozlišením a automatickým ostřením, díky kterému můžete pořizovat nádherné selfies. A softwarová vylepšení fotografií vám pak pomohou z každé fotky udělat přímo umělecké dílo.

Čtečka otisků prstů vám telefon odemkne během pouhých
0,1 vteřiny

Telefon Cubot J3 Pro přichází s technologií odemykání pomocí otisku prstu, díky čemuž je vám telefon k dispozici za pouhých 0,1 vteřiny.
Rychlé a bezpečné.

 • 0,1 s

  Odemykání pomocí otisku prstu

2800mAh baterie s dlouhou výdrží

Jelikož jsme se snažili docílit co možná nejmenší tloušťky telefonu Cubot J3 Pro, použili jsme při jeho výrobě 2800mAh baterii s vysokou hustotou. Telefon vám tak vydrží 10 dní v pohotovostním režimu, 20 hodin poslechu hudby, 11 hodin surfování na internetu nebo 15 hodin čtení e-knih.

 • 10 dní

  v pohotovostním režimu

 • 20 hodin

  poslechu hudby

 • 11 hodin

  surfování na internetu

 • 15 hodin

  čtení e-knih