H3

Hodně energie pro velký svět   6000
6000 mAh baterie, v klidu přehrávejte

Cubot H3 přichází s polymerovými bateriemi o vysoké hustotě 6000 mAh, kapacita je dvojnásobná oproti běžné baterii telefonu!

 • 46 hodin
  hovoru
 • 48 hodin
  hudby
 • 10 hodin
  sledování videa
 • 365 hodin
  pohotovostní režim
6000mAh
3GB RAM + 32GB ROM

Cubot H3 má 3GB paměti RAM, takže může současně běžet více aplikací bez zpomalení rychlosti. 32GB ROM úložiště pro aplikace a soubory, které může být rozšířené až na 128 GB.

 • 3GB Paměť RAM
 • 128GB Rozšiřitelné úložiště
Výkonný procesor MT6737

Cubot H3 používá procesor MT6737 a GPU Mali-T720. Díky jedinečnému algoritmu nízké spotřeby energie podle různých scénářů ušetříte energii, ať už budete hrát náročné hry, nebo pracovat.

Zadní duální kamera s 1A bleskem

Duální objektivy a duální senzory, díky jim se do fotosenzitivního prostoru dostane dvojnásobek světla. K tomu má Cubot H3 jedinečnou multi-frame technologii syntézy, takže výsledné fotografie jsou jasnější a s reálnějšími barvami. 1A blesk je skvělý pomocník pro noční fotografování.

8MP přední kamera

Přední kamera dokáže fotografovat kvalitní snímky. Cubot H3 je vybaven 8MP HD kamerou. Budete vždy dobře vidět, ať už máte videohovor, nebo fotografujete selfie.

Čtečka otisků prstů

Cubot H3 používá zadní čtečku otisků prstů, rychlost odemykání je
0,1 sekundy. 360 stupňová identifikace je rychlá a přesná, poskytující záruku pro mobilní zabezpečení.

Funkce OTG

Jednoduše řečeno, OTG je vhodný pro uživatele, kteří používají telefon i tablet. K telefonu lze připojit flashdisk, pevný disk, klávesnici, myš a další digitální zařízení pomocí kabelu OTG.

Vysoce kvalitní AAC reproduktor

Díky baterii s vysokou kapacitou dokáže Cubot H3 přehrávat hudbu po dobu 48 hodin. Vysoce kvalitní AAC reproduktor dělá zvuk opravdu úžasný. Užívejte si hudbu jak nikdy!

Čistý Google Android 7.0

H3 je vybaven čistým systémem Google Android 7.0, který nemá žádný předinstalovaný bloatware, takže běží plynule.